سالن عقد فضای باز شرق تهران

سالن عقد فضای باز شرق تهران

ارائه خدمات در سالن عقد فضای باز شرق تهران چگونه است؟سالن عقد فضای باز شرق تهران

موسسه تشریفات عقد تمامی خدمات مربوط به مراسم عقد را در سالن عقد فضای باز شرق تهران بر عهده دارد بنابراین عروس و داماد ها به راحتی می توانند وظیفه برگزاری یک مراسم عقد باشکوه را بدون هیچ نگرانی به این مجموعه بسپارند چرا که تمامی خدمات به صورت تخصصی ارائه خواهد شد.

 

سالن عقد فضای باز در باغ

مجموعه تشریفات عقد به زوج هایی که قصد برگزاری مراسم عقد در فضای باز را دارند در انتخاب مناسب ترین سالن عقد فضای باز در باغ کمک می کند اما برای یافتن بهترین مکان باید موارد زیر به دقت بررسی شود:

موقعیت جغرافیایی: موقعیت جغرافیایی سالن عقدی که مد نظر عروس و داماد ها است باید با توجه به آرایشگاه و آتلیه انتخاب شود همچنین مکان های پرتردد و یا پر ترافیک نیز از نظر عروس و داماد ها مسئله بسیار ناخوشایندی است به همین دلیل تشریفات عقد سعی کرده است سالن عقد فضای باز شرق تهران را با وسواس خاصی انتخاب کند.

سالن عقد فضای باز در باغ

ظرفیت سالن: ظرفیت سالن نیز وابسته به تعداد مدعوین مراسم است در نتیجه تشریفات عقد برای تعداد مشخصی از مهمان ها سالن های مناسب با ظرفیت مشخصی را انتخاب کرده است به عنوان مثال اگر تعداد مهمان ها 70 الی 80 نفر باشد، تشریفات عقد سالنی را با ظرفیت 70 الی 100 نفر به زوج ها معرفی می کند.

بودجه: تشریفات عقد برای اجاره سالن عقد فضای باز شرق تهران، بودجه زوج ها را نیز در نظر می گیرد و با توجه به بودجه آن ها مناسب ترین سالن عقد فضای باز را معرفی می کند.

دیزاین و دکوراسیون سالن عقد: دیزاین و دکوراسیون سالن عقد با توجه به سلیقه عروس و داماد ها متفاوت است به همین دلیل مجموعه تشریفات عقد علاوه بر معرفی سالن های عقد فضای باز با دیزاین متنوع، تیم طراحی حرفه ای را هم برای ارائه خدمات دیزاین در اختیار عروس و داماد هایی قرار می دهد که قصد تغییر در دیزاین سالن عقد فضای باز شرق تهران را دارند.

شما می توانید از لوکیشن های سالن عقد فضای باز غرب تهران دیدن کنید.

سالن عقد فضای باز با روف گاردن

گاهی انتخاب بهترین سالن عقد فضای باز در روف گاردن به دلیل تنوع و تعداد زیاد برای عروس و داماد ها دشوار خواهد بود بهسالن عقد فضای باز با روف گاردن همین دلیل تشریفات عقد، لیستی از بهترین سالن های عقد فضای باز در روف گاردن را با توجه به شرایط مختلف مانند بودجه، دکوراسیون، ظرفیت، امکانات و… انتخاب کرده و به زوج ها معرفی می کند در نتیجه زوج ها با مراجعه به موسسه تشریفات عقد می توانند در مدت زمان بسیار کمی بهترین سالن عقد فضای باز شرق تهران و همچنین بهترین سالن عقد روف گاردن را انتخاب و اجاره کنند.

اگر به دنبال سال عقد فضای باز به صورت روف هستید می توانید از سالن عقد روف گاردن دیدن کنید.

پذیرایی ویژه سالن عقد فضای باز

تشریفات عقد توسط پرسنل آموزش دیده و حرفه ای خود به ارائه خدماتی مانند پذیرایی ویژه سالن عقد فضای باز می پردازد. افرادی که مایل به دریافت خدمات پذیرایی ویژه هستند باید منوی های vip پذیرایی را انتخاب کنند. البته لازم به ذکر است که تمامی خدمات منو های پذیرایی ویژه بر اساس هزینه مشخص شده متفاوت خواهد بود و مسلما هر چه هزینه منوی پذیرایی سالن عقد فضای باز شرق تهران بیشتر باشد خدمات، نوع پذیرایی، غذا ها، نوشیدنی ها و… بیشتر خواهد بود.

پذیرایی ویژه سالن عقد فضای باز

گل آرایی و دیزاین در سالن عقد فضای باز شرق تهران

از دیگر خدمات مجموعه تشریفات عقد می توان به گل آرایی و دیزاین در سالن عقد فضای باز شرق تهران اشاره کرد که به صورت کاملا حرفه ای انجام خواهد شد. گل آرایی جایگاه، گل آرایی ورودی، گل آرایی میز مهمان ها، شمع آرایی، نورپردازی حرفه ای و… از خدمات مربوط به دیزاین و گل آرایی مجموعه تشریفات عقد است.

به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط با سالن عقد فضای باز شرق تهران

دیدگاه ( 5 )

 1. مونا ج14 فروردین 1400

  می شه چنتا سالن برای عقد محدوده شرق تهران معرفی کنید؟

  • ادمین سایت19 فروردین 1400

   سلام لطفا برای اطلاع از سالن های عقد در همین صفحه بهترین تشریفات عقد مشاهده کنید و یا با ما تماس بگیرید.

 2. رضوی24 اردیبهشت 1400

  واقعا لوکیشن لوکسی برای عقد در شمال شرق تهران معرفی کردید واقعا راضی ام

 3. صنم27 اردیبهشت 1400

  مراسم عقد من فروردین در لوکیشن شمال تهران برگزار شد واقعا فضای بکری بود

  • ادمین سایت31 اردیبهشت 1400

   سلام!خوشحالیم که راضی هستید!

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

09122780898