خانه عقد

13/اردیبهشت/1400

افرادی که اولین بار عبارت “خانه عقد” به گوششان می رسد اولین سوالی که از خود می پرسند این است که خانه عقد به چه مکانی گفته می شود و دارای چه امکاناتی است؟

خانه عقد
هر فردی دوست دارد بهترین مکان موجود در شهر خود را برای برگزاری مراسم عقد خود رزرو کند تا یک روز به یاد ماندنی را در خاطرات خود به ثبت برساند به همین دلیل نیز مکان های شیک و مجلل بسیاری مانند سالن عقد، باغ و… برای برگزاری مراسم عقد وجود دارد که هر یک از زوج ها می توانند با توجه به سلیقه و همچنین بودجه خود مناسب ترین مکان را انتخاب کنند.
در میان همه مکان های موجود برای برگزاری مراسم عقد که توسط موسسات تشریفاتی مختلف مانند تشریفات عقد به زوج ها معرفی می شود مکان هایی تحت عنوان “خانه عقد” وجود دارند که باعث می شوند شما بتوانید یک مراسم عقد متفاوت را تجربه کنید.
با توضیحات ارائه شده نوبت به پاسخ سوال فوق یعنی “خانه عقد به چه مکانی گفته می شود؟” می رسد.
خانه عقد به خانه های ویلایی و مجللی گفته می شود که جهت برگزاری مراسم عقد و دیگر مراسم های مربوط به ازدواج در اختیار زوج ها قرار داده می شود.
اگر قصد برگزاری مراسم عقد در خانه عقد را دارید به حسن انتخاب شما تبریک می گوییم چرا که عمارت ویلایی و خانه های عقد تمامی امکانات و خدمات مربوط به عقد را در اختیار شما قرار می دهند و شما می توانید از مزایای بیشمار خانه عقد بهره مند شوید؛ در ادامه به برخی از مزایای آن اشاره خواهیم کرد.
سوال دیگری که ممکن است ذهن افراد را به خود مشغول کند این است که در خانه عقد چه امکاناتی در اختیار زوج ها و مهمان ها قرار داده می شود؟
تعداد زیادی خانه عقد در سطح کشور مخصوصا در تهران وجود دارند که ویژگی های متفاوتی دارند اما از جمله ویژگی های مشترک آن ها می توان به امکاناتی نظیر سالن های عقد مجلل و باشکوه سرپوشیده و روباز، پارکینگ اختصاصی، دفتر ازدواج و محضر عقد اشاره کرد.

مزایای برگزاری عقد در خانه عقد

همانطور که گفته شد مزایای برگزاری عقد در خانه عقد بسیار زیاد است اما مهم ترین مزایای آن عبارتند از:

 •  امکان برگزاری مراسم عقد در فضای باز ویلا در باغ عقد و سالن های سرپوشیده به صورت همزمان: زمانی که شما می خواهید مراسم عقد را در سالن عقد یک باغ عمارت برگزار کنید شما از همان ابتدا باید تصمیم خود را بگیرید که قصد برگزاری مراسم در سالن عقد سرپوشیده آن را دارید و یا سالن های عقد روباز که در محوطه باغ قرار دارند. درواقع شما نمی توانید به صورت همزمان از هر دو سالن موجود در یک باغ عمارت استفاده کنید اما زمانی که شما یک خانه عقد را برای مراسم عقد خود اجاره می کنید شما اجازه استفاده از تمامی امکانات و سالن های آن را خواهید داشت و همین امر سبب برگزاری یک مراسم متنوع و مجلل خواهد شد. شما در هیچ مکانی نمی توانید از چنین امتیازات ویژه ای برخوردار شوید.

برگزاری عقد در خانه عقد

 •  برگزاری مراسمی متفاوت با بودجه ای مناسب: با توجه به توضیحات گزینه فوق اگر شما خواهان برگزاری چنین مراسمی در باغ عمارت باشید باید هزینه گزافی بابت برگزاری این مراسم بپردازید در حالی که در خانه عقد با بودجه ای کم تر می توانید از سالن سرپوشیده و فضای باز آن به صورت همزمان استفاده کنید.- دارای اکسسوری ها و لوکیشن های بی نظیر
 • جهت تصویربرداری: تصویربرداری از مراسم عقد سبب ثبت و ماندگاری این مراسم می شود بنابراین از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید بسیار حرفه ای انجام شود. لوکیشن ها و همچنین وجود اکسسوری های متنوع سبب یک تصویربرداری متنوع و حرفه ای می شود.
 •  استفاده از خدمات حرفه ای: در خانه عقد تیم ها و پرسنل خدماتی حرفه ای برای ارائه خدمات متنوع در اختیار زوج ها قرار داده می شود که در ادامه به خدماتی که در خانه عقد ارائه می شود اشاره خواهیم کرد.
 •  در اختیار داشتن امکانات متنوع و کم نظیر: امکانات همواره سبب برگزاری یک مراسم باشکوه و همچنین آرامش مهمان ها می شود در نتیجه خانه عقد نیز امکانات متنوعی را در اختیار زوج ها و مهمان ها قرار می دهد تا نهایت لذت را از مراسمی که برگزار می شود ببرند.

خدمات و هزینه خانه عقد

خدمات خانه عقد

همانطور که قبلا اشاره شد موسسات تشریفاتی بسیاری با خانه عقد جهت ارائه خدمات قرارداد می بندند که موسسه تشریفات عقد نیز جزو معتبرترین موسسات تشریفاتی است که توسط پرسنل حرفه ای خود به ارائه خدمات در زمینه عقد می پردازد.
خدمات خانه عقد که توسط موسسه تخصصی و حرفه ای تشریفات عقد به زوج ها ارائه می شود عبارتند از:

 • دیزاین، گل آرایی، شمع آرایی و نورپردازی
 •  دیزاین و طراحی سفره عقد
 •  پذیرایی
 •  کترینگ غذا
 •  موسیقی زنده، دیجی
 • آتلیه اختصاصی
به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

09122780898