10 مزیت دفتر ازدواج با فضای باز

25/اسفند/1399

در این مقاله قصد داریم 10 مزیت دفتر ازدواج با فضای باز را مورد بررسی قرار دهیم تا زوج هایی که بین دو گزینه برگزاری مراسم در دفتر ازدواج سرپوشیده و دفتر ازدواج با فضای باز دچار تردید شده اند بتوانند به راحتی تصمیم خود را بگیرند.

10 مزیت دفتر ازدواج با فضای باز

 

برگزاری مراسم در هوایی مطبوع: تهویه هوای مناسب یکی از مهم ترین مسائلی است که در حین برگزاری مراسم هایی مانند عقد باید به آن توجه شود. اولین مزیتی که در دفتر ازدواج با فضای باز با آن رو به رو هستیم برگزاری مراسم در هوای مطبوع است که این امر سبب سرزندگی و ایجاد احساسی خوشایند در مهمان ها می شود. هوای مطبوع و دلچسب سبب می شود مهمان ها در مراسم شما آرامش داشته باشند و تا پایان مراسم سرحال و سرشوق باشند.
در اختیار داشتن فضایی بیشتر برای چیدمان میز مهمان ها: با در اختیار داشتن فضایی بیشتر می توان میز های بزرگتریدر اختیار داشتن فضایی بیشتر برای چیدمان میز مهمان ها را قرار داد و همچنین به دلیل وجود فاصله ای مناسب در بین میز مهمان ها رفت و آمد بسیار ساده تر خواهد بود.
پذیرایی راحت تر: همانطور که گفته شد دفتر ازدواج با فضای باز امکان پذیرایی راحت تر را نیز فراهم می آورد چرا که فضای کافی برای رفت آمد مهمانداران وجود دارد.
نظافت آسان تر: نظافت یکی از مهم ترین کار هایی است که توسط کادر خدماتی در طول مراسم انجام می شود که در سالن های سرپوشیده معمولا کار ساده ای نیست اما در فضای باز در صورت نظافت، با تجمع گرد و غبار در محیط مواجه نخواهید بود.
امکان برپایی سفره عقد در مکان های منحصر به فرد: از آن جایی که دفاتر ازدواج فضای باز در فضا های منحصر به فردی قرار دارند بنابراین سفره عقد نیز در مکان های منحصر به فردی برپا خواهد شد. به عنوان مثال برپایی سفره عقد در کنار استخر و یا در ساحل از ایده های منحصر به فردی است که به هیچ عنوان نمی توان آن را در دفاتر ازدواج سرپوشیده اجرا کرد.

 

  •  لوکیشن های جذاب: قرار گیری دفتر ازدواج در فضایی زیبا که دارای لوکیشن های منحصر به فرد و جذابی است خود دارای دو مزیت است:
  •  اگر مراسم در فضایی چشم نواز و دل انگیز مانند سالن عقد با فضای لوکس برگزار شود مهمان ها لذت بسیاری خواهند برد.
  • در تصویربرداری از مراسم عقد، لوکیشن اهمیت بسیاری دارد زیرا در کیفیت تصویربرداری و همچنین تهیه یک آلبوم منحصر به فرد نقش بسزایی دارد در نتیجه با برگزاری مراسم در دفتر ازدواج فضای باز می توانید از این مزایا نیز بهره مند شوید.

شما می توانید از خدمات سالن عقد روف گاردن نیز استفاده کنید.

دفتر ازدواج و سالن عقد روف گاردن

دیزاین کم تر ولی زیباتر و تاثیر گذارتر: معمولا در فضای سرپوشیده برای هر چه زیباتر به نظر رسیدن محیط و سالن، به دیزاین بیشتری نیاز است اما در فضای باز این گونه نیست چرا که پیش از هر چیزی محیط خود دارای دیزاینی طبیعی و بکر است و دیزاین و تزییناتی نیز که توسط تیم دیزاین انجام می شود در کنار این محیط طبیعی بیشتر خودنمایی می کنند.

قابلیت آسان تر اجرایی کردن ایده های مختلف: عروس و داماد هایی که ایده های مختلفی برای برگزاری مراسم عقد خود دارند به راحتی می توانند ایده های خود را در فضای باز اجرایی کنند. یکی از دلایل این امر این است که فضای بیشتری در اختیار خواهند داشت و همچنین برای ایده هایی مانند آتش بازی دیگر هیچ محدودیتی نخواهند داشت.

امکان برگزاری یک مراسم رویایی و منحصر به فرد: برگزاری مراسم در دفاتر ازدواج با فضای باز تضمینی برای برگزاری یک مراسم رویایی است مخصوصا اگر این مراسم در شب و زیر شب پر ستاره و آسمان مهتابی باشد همچنین نورپردازی محیط نیز به هر چه زیباتر شدن محیط کمک می کند.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

09122780898